Psychoterapia indywidualna

„ …. im bardziej jest się uczciwym wobec siebie, tym większe ma się szanse na
satysfakcjonujące i udane życie…” 

N. McWilliams

Prowadzę terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym

Podstawą procesu terapeutycznego jest ROZMOWA.

Zapraszam do mówienia o swoich myślach, uczuciach, fantazjach, marzeniach, snach nawet jeśli wydają się one przypadkowe czy nieistotne. Wspólnie postaramy się nadawać im do tej pory ukryte, niedostępne znaczenie. Znaczącym aspektem pracy terapeutycznej jest badanie, poznawanie, analizowanie tego co dotyczy doświadczeń w relacjach. 

W procesie terapii będziemy rozmawiać o przeżywaniu ważnych osób z przeszłości, o bieżących relacjach, również o relacji z terapeutką. Jest ona podstawą procesu terapeutycznego, dzięki niej możliwe jest między innymi: poznawanie wzorów relacyjnych, lepsze rozumienie tego jak przeżywamy innymi i siebie ale też zbudowanie nowych bardziej służących wzorów przywiązaniowych.

Koszt sesji: 180-200 zł / 50 minut

Miejsce: prywatny gabinet ul Chełmska 24a lok. 21a (Warszawa Mokotów)

Rozpoczęcie psychoterapii indywidualnej poprzedzają 3-4 konsultacje służące rozpoznaniu trudności i oczekiwań osoby zgłaszającej się

· Czas terapii nie jest z góry określony, jest zależny od potrzeb i osiągnięcia optymalnego, satysfakcjonującego efektu.

· Proces kończenia terapii jest ważnym momentem wymagającym wspólnego uzgodnienia i przepracowania z terapeutą.

· Sesje odbywają się raz bądź dwa razy w tygodniu w gabinecie na Mokotowie bądź online po wcześniejszym uzgodnieniu zasad.

Scroll to Top
× Whatsapp